1 Karátové Ryzí Zlato 750 Princezna Vyjmout Příjemné Osvědčení Moissanite Pánské Výročí Prsten, Jednoduchý Životní Styl Ženy Zlaté Šperky

Nový produkt

1 ks

Skladem

12 297.05 Kč

-50%

24 594.11 Kč

Přidat na seznam přání

Sdílet

Více informací

Pokud hledáte koupit Velkoobchod Moissanite Volné Kameny a kroužky, potom jste na správném místě.Náš obchod je jedním z ukládání peněz lídrů na trhu.

Perfektní hotové Moissanite Volné Kameny a prsteny za velkoobchodní ceny jsou k dispozici na naší prodejně.Naši klienti jsou velmi cenné pro nás, takže jsme se postarat o naše klienty a jejich potřeby.Velkoobchodní Moissanite Volné Kameny a kroužky jsou k dispozici pro naše klienty tak, že oni mohou dostat to, co chtějí, za přijatelné ceny.

Poradíme v každé z drahých a semi-drahé prsteny k dispozici v www.citroen-bartunek.cz.Na našich stránkách získáte podrobné informace o produktech, které jsme řešit.Necítí žádné váhání, pokud máte jakýkoliv dotaz týkající se Velkoobchodní Moissanite Volné Kameny a kroužky.Neváhejte, kontaktujte nás a dejte nám vědět o váš dotaz.

Úvod do Moissanite - Co je Moissanite a co je jeho použití?

Moissanite je obchod jméno, jméno dané karbidu křemíku, který se používá při výrobě syntetických drahokamů.Moissanite kameny jsou používány ve všech různých druhů šperků, včetně různých kroužků, jako jsou snubní prsteny, zásnubní prsteny, náušnice, věčnost prsteny, náhrdelník, přívěsek, náramek, všechno v sterling silver a gold.Ale náklady na Moissanite šperky je jen zlomek nákladů šperků obsahujících pravý diamanty.Moisanite, Mossanite a Moisannite jsou všechny běžné mis-hláskování.Vysoká cena gem-grade diamanty vytvořila velká poptávka po cenově dostupné imitace diamantů, které mají podobné vlastnosti.Dokonce i někteří klenotníci mají potíže říkat rozdíl mezi Moissanite a diamant s pouhým okem!

Identifikace jako Moissanite šperky

Když Moissanite byl poprvé představen v létě roku 1998 někteří klenotníci chybně jako Moissanite diamant.Tyto rané chyby, ke kterým došlo při tepelné testery byly použity jako pomůcka pro identifikaci protože tepelná vodivost Moissanite je velmi blízko, že z diamantu.Jakmile vlastnosti Moissanite byly plně známé a zřejmé, to stalo se snadno odlišit od diamantu Moissanite je, jak to je dvojnásob lomu a má mírný nažloutlý / nazelenalý kámen, který se stává výraznější s rostoucí gem velikostí.Takže jaké jsou další rozdíly mezi kameny vytvořené s Moissanite oproti diamanty?Jaké jsou Pro a proti Moissanite?

Kvalitní Diamanty ve srovnání s Moissanite

Porovnání kvality diamantů ve srovnání s Moissanite.Řez, Jasnost, Barvu a Karát Hmotnosti mají významný dopad na náklady na diamanty, protože tyto faktory jsou použity k ocenění cena diamantu.Střih, Barva a Jasnost jsou používány k měření kvality diamantu a Karát se používá k měření hmotnosti diamantu.Prvky 4C byly použity pro porovnání s Moissanite diamanty a srovnání jsou uvedeny níže.

1.Máme loď od pondělí a v sobotu, včetně svátků.Prosím, pošlete nám e-mail, NEŽ vaše platby, pokud chcete změnit dodací adresu.

2.Lodní čas během Prázdninové Sezóny (Vánoce, Čínský Nový Rok atd) by mohla být delší než obvyklou dobu.Prosím, přidat dalších 5-10 dnů jako zpoždění.

3. Jsme obvykle deklarovat své zboží jako Šperky na obchodní faktuře celní prohlášení nebo Celní prohlášení.A my jsme vždy snaží, aby vám pomohl snížit jakékoli GST nebo DPH nebo jiné dovozní daně.

4.Ale nemůžeme slíbit žádné daňové poplatky způsobily,Která bude záviset na politice své Zvyky

Štítky: prsten st, pánské snubní prsteny náboženské, 18k prsten, ryzí zlato prsten set, 18k zlatý prsten žena, muži svatby kapel, rose cut moissanite prsten, moissanit, yantra snubní prsten, Lanmaocat.

Parametry

Materiál Moissanites
Značka TŘI MUŽE
Pohlaví MUŽI
Příležitosti Zapojení
Razítko PT950 & stone hmotnost
Záruka 2 Vysoce Kvalitní Bílé zlato Se nikdy Nevyblednou Nebo Zakalit
Kovové Razítko G 18K
Jemné nebo Móda Módní
Kovy Typ Bílé Zlato
Jasnost VVS1
Diamond Vědecký Název Moissanite
Typ Položky Kroužky
Číslo Modelu ADY-JZ0134
Kroužky Typ Snubní Prsteny
Nastavení Solid 18K Bílé Zlato
Diamond Barva Třídy G-H
Záruka 1 Úplně Stejně Brilantní Jako Těží Diamant
Tvar\vzor GEOMETRICKÉ
Nastavení Typu Hroty
Diamond Carat Hmotnost 1 karát

Recenze

Napsat recenzi

1 Karátové Ryzí Zlato 750 Princezna Vyjmout Příjemné Osvědčení Moissanite Pánské Výročí Prsten, Jednoduchý Životní Styl Ženy Zlaté Šperky

1 Karátové Ryzí Zlato 750 Princezna Vyjmout Příjemné Osvědčení Moissanite Pánské Výročí Prsten, Jednoduchý Životní Styl Ženy Zlaté Šperky

Související produkty: