Daleko Zoom Monokulární Dalekohled BAK4 Přenosný Vodotěsný pro Chytré Telefony, pozorování Ptáků/Kempování 10-30X25MM Dalekohled

Nový produkt

1 ks

Skladem

279.05 Kč

-14%

328.28 Kč

Přidat na seznam přání

Sdílet

Více informací

Body:

1、Stativ Design: Anti-shake systém, speciální stativ, 3D gyroskop, velmi stabilní během více přiblíží.

2、Jasnější Scény: BAK4 a čočky, 30 krát blíž a velké zorné pole, jasnější a barevnější scény.Vynikající propustnost světla a jasu, jasnější a jasnější obrázky.

3、pro Noční Vidění Funkce: Vestavěný noční vidění funkce, můžete vidět, když je světlo v noci.Zapněte automatické ostření a rozostření pozadí, můžete se zaměřit na lidi nebo objekty, které musí být dodržovány.

4、odolné proti Vlhkosti a Vodotěsné Dusíkem plněné vodotěsné a O-ring optické komponenty mohou zabránit vlhkost, prach a nečistoty, a zajistit životnost.Držák lépe vyhovuje vašeho telefonu, což vám umožní pořizovat krásné fotografie a přizpůsobit nepříznivým povětrnostním podmínkám.

5、Vhodné Skupina: Vhodné pro sportovní nadšence a průzkumníci divočiny, základní vybavení pro pozorování ptáků, přírody, turistiky, horolezectví, kempování a cestování.

1.Stativ Design: Anti-shake systém, speciální stativ, 3D gyroskop, velmi stabilní během více přiblíží.

2.Jasnější Scény: BAK4 a čočky, 30 krát blíž a velké zorné pole, jasnější a barevnější scény.Vynikající propustnost světla a jasu, jasnější a jasnější obrázky.

3.Noční Vidění Funkce: Vestavěný noční vidění funkce, můžete vidět, když je světlo v noci.Zapněte automatické ostření a rozostření pozadí, můžete se zaměřit na lidi nebo objekty, které musí být dodržovány.

4.Vlhkosti odolné a Vodotěsné Dusíkem plněné vodotěsné a O-ring optické komponenty mohou zabránit vlhkost, prach a nečistoty, a zajistit životnost.Držák lépe vyhovuje vašeho telefonu, což vám umožní pořizovat krásné fotografie a přizpůsobit nepříznivým povětrnostním podmínkám.

5.Vhodné Skupina: Vhodné pro sportovní nadšence a průzkumníci divočiny, základní vybavení pro pozorování ptáků, přírody, turistiky, horolezectví, kempování a cestování.

Specifikace :

Model: 10-30x25

Zvětšení: 10-30 krát (může být upravena)

okulár průměr: cca 12mm/4.72 v

průměr objektivu: o 25 mm/9.84 v

objektivní vnější průměr: 33 mm/12.99 v

Hranolu: BAK4

Povlak: multi-vrstva širokopásmové zelené film

Velikost(přibl.): nejkratší 128 mm×31 mm; nejdelší 182×31mm

Zorné pole: 10 krát: 3.5°~30 krát: 2.0°

Se zaměřením metoda: Strečink nebo rotující zaměření (dvě metody)

Nedávné zaměření: 0,5 MM

Zorné pole velikost: 3.5°-2.0°

Exit žák vzdálenost: 12.4-8.4

Exit žák průměr: 2,5-0.83 MM

Vnitřní a vnější materiály: objektiv části těla jsou kovové, a některé části jsou elastické gumové

Anti-slip technologie: podpora

Skládací technologie: podpora

Zoom funkce: podpora

Materiál: dovážené hliníkové slitiny

Barva: černá

Čistá hmotnost: 108 g

Hrubá hmotnost: 150 g

Parametry prostředí: (podmínky skladování dalekohledu)

Teplota (℃): normální teplota 20℃-25℃

Vlhkost: pod 65%

Stativ rozhraní: podpora

Balení Seznam:

1*10-30X25MM Monokulární Dalekohled

1*Čistící Hadřík

1*Šňůrka

1*Skladovací Vak

nebo

1*10-30X25MM Dalekohled

1*Stativ

1*Foto Složky

1*Čistící Hadřík

1*Šňůrka

1*Skladovací Vak

Štítky: android monokulární dalekohled, nejnovější monokulární dalekohled, jednooký zoom dalekohled, okulár zoom dalekohled, luxun monokulární dalekohled, 2019 zoom monokulární dalekohled, m2 monokulární dalekohled, nikon zoom dalekohled, super teleobjektiv zoom monokulární dalekohled, zoom zaměření monokulární dalekohledy.

Parametry

Recenze

Napsat recenzi

Daleko Zoom Monokulární Dalekohled BAK4 Přenosný Vodotěsný pro Chytré Telefony, pozorování Ptáků/Kempování 10-30X25MM Dalekohled

Daleko Zoom Monokulární Dalekohled BAK4 Přenosný Vodotěsný pro Chytré Telefony, pozorování Ptáků/Kempování 10-30X25MM Dalekohled

Související produkty: