Motorizované ventilu mosaz, G1/2" DN15, 2 způsob, CR05, elektrický ventil, motorizované kulový ventil

Nový produkt

1 ks

Skladem

281.88 Kč

-16%

339.61 Kč

Přidat na seznam přání

Sdílet

Více informací

Tento výpis obsahuje 1 jednotku, motorizované kulový ventil velikost Závitu: DN15, G1/2" (BSP) Napětí: 12V 2 způsob, jak tělo ventilu: Mosaz CR05 Aplikace: 1.HVAC 2.Vod 3.Chemický proces 4.Malé zařízení pro automatické ovládání 5.Výměna elektromagnetického ventilu, zvláště, když elektromagnetický ventil nemůže spolehlivě fungovat Vlastnosti: 1).Smart tvar, Provádět spolehlivě, velký výstupní moment, tak dlouho, jak 50000-100000 krát.multi-anděl montáže, pohodlí pro všechny druhy požadavků. 2).Float míč design, žádný únik, nejvíce vhodné pro těžké nečistoty a dlouho žádná akce. 3).Podmínky, které solenoidový ventil nemůže být zpracován. 4).Pod tlakem mezi 1Mpa a 2Mpa, pracovní proud je pouze 45mA do 100mA (to závisí na jiný typ) Technické parametry: *typ Drátu: CR05 CR05 schéma Zapojení (5 vodičů) 1. Připojení a SW OPEN, ventil se otevře, získání pozice, JE.1 spojení, regulátor testován a najít signál AOLS, ventil zůstává plně otevřené poloze. (poznámka: to neznamená, power off) 2. Připojení SW a ZAVŘÍT ventil zavřít, získání pozice, JE.2 připojení, správce testovány a najít signál ACL, ventil zůstává plně zavřené poloze. (poznámka: to neznamená, vypnutí)

Platba

· Věnujte, prosím, do 3 dnů po aukci.

· Prosím, kontaktujte nás pro vaše platby, jestli máte nějaký problém.

Podmínky prodeje

· Pozitivní Zpětná vazba je náš život.Před odjezdem neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, prosím, kontaktujte nás nejprve získat lepší řešení.Staráme našim zákazníkům.Takže pokud máte nějaké problémy, prosím, kontaktujte nás ihned.Prosím, dejte nám příležitost k vyřešení problému.Chápeme obavy a frustrace můžete mít, a pokusíme v našich silách vyřešit problémy.Opuštění neutrální nebo negativní zpětná vazba nemůže vyřešit problémy.

Dodací údaje

· Vaše položky budou odeslány do 48 hodin v pracovní dny, v případě platby za objednávku je zrušeno předtím, než 8 HODIN PST denně (kromě soboty, neděle a Svátky).Pokud tam je výjimka, budeme vás informovat.

· Kupující jako dovozce je odpovědný za zaplacení celního odbavení nákladů nebo související DANĚ.

O nás

· Vítejte v našem obchodě.Specializujeme se na Energeticky Úsporné elektroniky: Solární ohřívače vody a řídící jednotky, čerpací stanice, solární regulátor nabíjení, měnič, SOLÁRNÍ Lampy, atd..Prosím, navštivte nás často.Jsme rádi, že pracovat s vámi!

Kontaktujte nás

· Všechny komunikace jsou řešeny prostřednictvím e-mailů a ALI zprávy.Snažíme se odpovědět na všechny e-maily tak rychle, jak je to možné.

Štítky: DN15, cwx 15q, kulový ventil s elektrickým, pohon pro kulový ventil, kulový ventil dn15, ac220v dn15, ventil dn32, CR05, elektrický ventil, kulový ventil přepínač.

Parametry

Číslo Modelu MS-MV-2-15-12V-R05-1
Značka misure
Struktura Míč
Materiál mosaz
Standardní nebo Nestandardní STANDARDNÍ
Port Velikost G1/2" DN15
Teplota Média Střední Teplota
Tlak Střední Tlak
Média Voda
Moc Elektromagnet

Recenze

Napsat recenzi

Motorizované ventilu mosaz, G1/2

Motorizované ventilu mosaz, G1/2" DN15, 2 způsob, CR05, elektrický ventil, motorizované kulový ventil

Související produkty: