Nové Výprodej
Neříkej Lži, Duch Bell (Dálkové ovládání) - Elektronický Triky,kouzelnictví Zobrazit větší

Neříkej Lži, Duch Bell (Dálkové ovládání) - Elektronický Triky,kouzelnictví

Nový produkt

1 ks

Skladem

1 851.64 Kč

Přidat na seznam přání

Sdílet

Více informací

Neříkej Lži, Duch Bell (Dálkově Ovládané)

Otázku, odpověď a bella záhadně kroužky.Po celá staletí, toto mystické události došlo v salonech po celém světě.Duch Bell je jedním z nejvíce srdce zastavení účinky v magii.Bell sedí na stole v plném pohledu na každého.Jako otázka je položena a zodpovězena, zvonek, bez rukou se dotýká to, ozve se potvrzující odpověď je lež nebo pravda. * Solid Brass Bell * Atraktivní Akrylové Bázi * Malý Kufřík V Ceně * Elektronická - Dálkové Ovládání

Služby:

My garantujeme, že budete spokojeni s našimi službami a prodcuts.Budeme nikdy nechat naši zákazníci trpět žádné ztráty.V případě, že jste obdrželi vadné zboží od nás, prosím, informujte nás immediatedly po obdržení příslušné položky.A nám nabízejí poškozené foto nebo video.Pak budeme určitě nést odpovědnost přijmout svůj návrat našeho návratu a vrácení peněz.

Návrat A Náhrada Politiky

Pokud obdržíte zboží, které je poškozené nebo vadné, upozorněte nás prosím do 7 dnů pro získání povolení pro návrat.Všimněte si prosím, že kupující by měl být zodpovědný za vrácené přepravní náklady a poškozené/vadné položky musí být vráceny k nám bezpečně zabaleny a zabalené.

Poté, co jsme obdrželi výrobek, budeme zkoumat a testovat vadné položky.Pokud zjistíme závady popsány ve zprávě,

budeme loď vám náhradní pro vadné položky do vaší další objednávky.Nebo může kupující zaplatit odeslat přepravní náklady a zeptat se na nový produkt.V opačném případě, můžete získat vrácení peněz.

Poznámky: man-made poškozen, kupující by měl převzít plnou odpovědnost

Štítky: magie, close up magic, elektronické kouzelnický trik, bell kouzlo, tom stone, kouzelná scéna, cesaral ducha bell, vodováha pero, lg spirit bling, magie fázi.

Parametry

Výkon Formě Jevištní Magie
Pohlaví Unisex
Typ Bell
Funkce Fáze
Materiál Kovové
Věkové Rozmezí Dospělí
Není Návod V Ceně Ano
Značka Král Magie
Velikost One Size

Recenze

Napsat recenzi

Neříkej Lži, Duch Bell (Dálkové ovládání) - Elektronický Triky,kouzelnictví

Neříkej Lži, Duch Bell (Dálkové ovládání) - Elektronický Triky,kouzelnictví

Související produkty: