Nové Výprodej
50M OM4 Patchcords duplexní optický kabel Red voilet LC-SC, LC-FC, LC-ST, SC-FC, SC-ST, ST-FC konektor 50mtr ftth spojovací ELINK Zobrazit větší

50M OM4 Patchcords duplexní optický kabel Red voilet LC-SC, LC-FC, LC-ST, SC-FC, SC-ST, ST-FC konektor 50mtr ftth spojovací ELINK

Nový produkt

1 ks

Skladem

784.22 Kč

Přidat na seznam přání

Sdílet

Více informací

Email:[email protected]

Skype:e_link60

Wechat/whatapp/tel:+86-13065838003

UPOZORNĚNÍ:

2,0 MM nebo 3,0 mm kabel budou dodávány Náhodně.

OM4 Patchcords duplexní optický kabel Red voilet LC-SC, LC-FC, LC-ST, SC-FC, SC-ST, ST-FC konektor ftth spojovací

Popis:

Tento optický kabel vám umožní připojit 40GBase-SR4, 100GBase-SR10, SFP+ a QSFP+ přijímače-vysílače ve 40 a 100 Gigabit sítě.Na OM4 kabel podporuje Vertical Cavity Surface Emitting Laser (VCSEL) a LED světelných zdrojů a je zpětně kompatibilní s vaší stávající 50/125 zařízení.

Tento Aqua duplex OM4 multimode optický kabel je umístěna v LSZH (Low Smoke, Zero-Halogen) nehořlavá bunda, zajistit minimální kouř, toxicita a žíravost, když jsou vystaveny vysokým zdroje tepla v případě požáru.To je ideální pro použití v průmyslových nastavení, centrálních úřadů a škol, stejně jako obytných nastavení, kde stavební kódy jsou úvahu.

Každý OM4 optický kabel je individuálně testován a certifikován, aby se v rámci přijatelné optické vložení loss limity pro zaručena kompatibilita a 100% spolehlivost.Aplikace Zahrnují: Použití v 40/100 Gigabit Ethernet a Fiber Channel aplikace Podporuje VCSEL laser a LED světelných zdrojů

Specifikace:

Typ

SM/UPC

SM/APC

MM/UPC

Průchozí Útlum

≤0,3 dB

≤0.2 dB

≤0.2 dB

Návrat Ztráta

≥50dB

≥60dB

≥35dB

Skladovací Teplota

-40℃ - +90℃

-40℃ - +90℃

-40℃ - +90℃

Pracovní Teplota

-40℃ až +85℃

-40℃ až +85℃

-40℃ až +85℃

Opakovatelnost IL

≤0,1 dB

Životnost

1000 mate/demate cyklů

Produkt Show:

Štítky: ct8g4dfs8266, rámy kámen, jmt batoh, měď dnes, kryty senwa, enlinca led, esr ultra qi, klíč kia jehněčí, fly geely mk.

Parametry

Velikost 2.0MM 3.0MM
Značka NoEnName_Null
Kompatibilní hirschmann
Vlákno Typ Multimode
MN 1ks
Číslo Modelu PC-OM4-DX-40M
Typ Konektoru Hybridní
Položka Délka 1m
Délka 50m
kabel OM4 DX voilet kabel
konektor LC-SC, LC-FC, LC-ST, SC-FC, SC-ST, ST-FC
IL 0.2 dB
položka OM4 vlákno patchcords

Recenze

Napsat recenzi

50M OM4 Patchcords duplexní optický kabel Red voilet LC-SC, LC-FC, LC-ST, SC-FC, SC-ST, ST-FC konektor 50mtr ftth spojovací ELINK

50M OM4 Patchcords duplexní optický kabel Red voilet LC-SC, LC-FC, LC-ST, SC-FC, SC-ST, ST-FC konektor 50mtr ftth spojovací ELINK

Související produkty: