MAT COVERSMALETERO OPEL HRANICE B S NABÍJEČKOU CD 1998-2003

Nový produkt

1 ks

Skladem

1 061.53 Kč

Přidat na seznam přání

Sdílet

Více informací

1.-Vyrobeno z polyethylenu (odvozený z vysoce kvalitního pvc), je flexibilní, bezpečný materiál, velmi tvrdá a eco-friendly a pro životní prostředí.To není cítit tak to je vysoce doporučeno také pro přepravu zvířat.

2.-anti-špína okraji s 5 centimetrů výšky po obvodu, aby se zabránilo nečistot do čalounění vozu.

3.-žebrovaný protiskluzový povrch pro větší přilnavost.Vysoká kvalita materiálu použitého pro výrobu, zajišťuje nepropustnost a odolnost vůči faktory, jako jsou oleje, barvy, tuky, paliva, atd.

4.-Plně vlastní vyrobené pro každé vozidlo, to není univerzální, takže garantujeme zapadají do tvaru kufru.

5.-U některých modelů je spouštěcí stráž má řasy, snadno perforované, což vám umožní použít zaváděcí rukojeť podporuje, pro uchopení nebo podobné.Ideální kufr Protector k ochraně našeho auta.Velmi snadno se čistí, jednoduše použít tlak vody nebo mokré bajonetem a s minimálními nároky na údržbu bude mít vždy jako první den.Instalace je velmi snadná, vyčistit koberec z kufru a dát na vrcholu.Máte otázky nebo potřebujete pomoc?Kontaktujte nás a my vám rádi pomůžeme.

Produkt musí být používán s technickými parametry a doplňuje je popsáno výrobcem, je na obrázku se může lišit od finální výrobek dodán.

Štítky: lg uhd tv 43 palcový cena, rovnání zubů cap, scaner peugeot rumunština, lg uhd tv 43 palcový thinq, wowcase ipad pro luxusní, lg tv modelů ceník, puzzle dospělí 1000 jig, ženy šaty letní tube, tiskárny tlačítko machina.

Parametry

Recenze

Napsat recenzi

MAT COVERSMALETERO OPEL HRANICE B S NABÍJEČKOU CD 1998-2003

MAT COVERSMALETERO OPEL HRANICE B S NABÍJEČKOU CD 1998-2003

Související produkty: