168cm real silikonové sex panenky robot japonské realistické sexy anime ústní láska doll velký prsa vagina dospělé plnohodnotný život hračky pro muže

Nový produkt

1 ks

Skladem

6 535.19 Kč

Přidat na seznam přání

Sdílet

Více informací

Jsme sliby: Budete mít 100% Originální, stejná jako na obrázku níže.

Popis: Kůže materiál : TPE Uvnitř : TPE s kovovou kostrou Hmotnost : 140 cm-23 kg 158cm-35kg 168cm-40kg Výška : 140cm-158cm-168cm Míry: 140 cm-75 cm*48 cm*75cm 158cm-83 cm*50 cm*78 cm 168 cm-90 cm*52cm*85cm Otvor : Vagíny a konečníku sex ,orální sex, Vagina, hloubka: 18 cm ,Anální hloubka: 17cm, Orální hloubka: 13cm( dávání a přijímání) Můj přítel, pokud potřebujete více informací, pls laskavě kontaktujte nás, děkuji moc za váš čas a podporu !

Vážení kupující: jedná se o vysoce kvalitní panenka.Ne levné povětří.Sex panenky vám může poskytnout všechny stejné radosti, že váš manžel nebo partner mohou nabídnout ve vaší ložnici.Tam jsou časy, kdy váš manžel nebo partner není vždy k dispozici, když budete chtít akce v ložnici.Proto, nejlepším řešením je mít s Silikonové Společnice.Máme certifikovány CE a materiálu, ochrany Životního prostředí inspekční knihu, zajistí vám získat nejlepší kvalitu panenky.Pozor u jiných prodejců prodávají padělky panenky nebo horší než panenky.Ano, tam jsou levnější panenky venku, přijdou i od jiných výrobců, kteří používají levnější třídy, dokonce i recyklovaný materals.Jste tvrdě pracovat pro peníze, nemusíte kupovat podřadné padělky panenka.Budu pracovat s vámi od začátku až do konce, aby vám váš sen panenka. Pokud máte jiné požadavky, prosím, zanechte vzkaz, Poznámky:

Barva očí + Vagíny typ + nestojí nebo stojí + chlupy + lak barva + Lak barva + Paruka barvy( nebo stejné jako foto)

1. Návod K Použití

Vnější vrstva výrobku je vyrobeno z TPE (termoplastický elastomer), který je vyroben z epoxidové pryskyřice a všechny druhy kovových kloubů.Materiál výrobku splňuje příslušné bezpečnostní normy stanovené státem a nemá žádný jed pro lidské tělo a životní prostředí.Doporučuje se čisté soukromé části před použitím, může být vymazán s 75% zdravotní alkoholu otřete dezinfekce.Používání musí být aplikována na lidské tělo maziva, tak, že vnitřní zařízení má dostatečné mazání.Kromě toho, s cílem potvrdit bezpečnost a ochranu zdraví, je doporučeno nosit Kondomy.Pokud panenka není dost mazání, sexuální zájem snížil, a snadno vést k trhlinám v soukromé části přístup.Prosím čištění po použití opláchněte soukromé části vodovodní vodou uvnitř, použijte 75% zdravotní alkoholu otřete vody, pak se umístí v teplé vodě, namočte 2 ~ 3 minuty, přirozeně suché nebo suché suchým hadříkem, místo, kde žádné světlo na těsnění léčby.

2. Rozsah Činnosti 1. hlava může růst před a po úroveň akce v rozsahu 40 stupňů, o proudu, amplituda nesmí překročit 40 stupňů. 2. rameno horní končetiny na přední straně může být zvýšen na hrudi, asi 60 stupňů v přední, zadní může být mírně ohnuté 20 stupňů na obou stranách vodorovném směru, může být zvýšena na jedné rovině s hrudní Oddělení, o 60 stupňů na obě strany od směru, paže se může otáčet o 90 stupňů v jednom směru. 3. pas lze ohýbat tam a zpět, vzpřímené, seděl může být. 4. nohy levé stehno o 180 stupňů od sebe, maximální single-noha rozdělit o 100 stupňů, koleno se může ohnout o 60 stupňů.

3. Pokyny Pro Údržbu 1. tělo výrobku je vybaveno různé klouby v vnitřní může být uveden v různých držení těla, rozsah.Ale produkt továrny pro přirozené rovné držení těla, nemůže být dlouhá doba, aby panenka umístěny nebo obtížné ohýbání držení těla,paže a stehna, nemůže být dlouhá doba, aby udržovat velké solitérní stupeň otevřený, nebo rotující stavu, po použití, prosím, dát dolů na obou stranách těla a udržet stejný stav s továrně při rozbalování, Tak, aby se zabránilo činnosti gliových deformace nebo poškození. 2. jako kůže povrchu prach a nečistoty, použijte čisticí prostředek může být čištěny, jako jsou mycí prostředek, sprchový gel, ale by se měli vyhnout pomocí nehtem poškrábat povrch kůže.Mytí kůže a jiné povrchové vlhkosti, Hladký povrch pokožky hladký, jako vždy, se cítí v pořádku.Prodejci doporučují.V zájmu ochrany panenka může být dlouhodobé použití, umístění, prostředí, mají určité požadavky, dobré prostředí pro skladování může být dobré, aby se zabránilo panenky popraskání kůže a vnitřní části stárnutí, údržba panenka výkon a panenka život. 1. by se měli vyhnout přímému slunečnímu záření, dlouhodobé sluníčko dítě bude slábnout a fenomén snadno se suchou pokožku. 2. by se měly vyvarovat nadměrné prašnosti prostředí, panenky mají lepkavý povrch a elektrostatický velké, velmi snadno se držet lepkavý prach, vyhnout se prachu přispívá k péči o pleť. 3. by se měli vyhnout vlhké prostředí, panenka dovnitř slitiny pro klouby, povrch určitého stupně měkké savé, dlouhodobě v mokré prsten statické, pomalé infiltrace vody na její žvýkačky a kostra jsou negativní, panenka, úklid by se měli vyhnout dlouhou Dobu, aby se místo vody. 4. nedávejte dlouhou dobu v kůže nebo barevné kožené sedačky, tmavší oblečení, aby se zabránilo nosit dlouhou dobu, aby se zabránilo pigmentu do pokožky uvnitř, naše společnost má odpovídajícído krému na prodej, ale vnitřní pigment Stále obtížné odstranit, je třeba věnovat pozornost. 5. by se měli vyhnout teplota v místnosti je příliš vysoká nebo příliš nízká, dítě nemůže být umístěno v dlouhou dobu příliš vysoká nebo příliš nízká prostředí, nejvhodnější okolní teplota by měla být 5-35 stupňů Celsia (41-95 stupňů Celsia) mezi.Panenky mohou být umístěny v klimatizovaných místnostech nebo vytápění místnosti by měly věnovat pozornost teplotě v příslušném rozsahu, aby se zabránilo dlouhodobé abnormální teplota koloidní změny. 6. panenky umístěny, aby se zabránilo vytlačování, extruze způsobí deformaci na dlouhou dobu, nedávejte těžké předměty na panenku nebo místní komprese utahování a tak dále. 7. panenky jsou termoplastické materiály, prosím, drž se dál od ohně, například v topení deku nebo pit postele, vezměte prosím na vědomí, teplota.

Štítky: panenka, sex robot, cozsx, silikonové sex panenky jazyk, sex stroker, cosplay ninja, láska panenky panenka, silikonové prsa sex hračka, sanhui silicona sex panenky, tpe sex doll evropě, panenka inflat.

Parametry

Vaginální volba Postaven v pochvě nebo Vyjímatelná vagína
Dotykové Pocit Simulace skutečné lidské tělo
hmotnost 40KG
Značka cozsx
Výška 168cm
Materiál 100% TPE s kovovou kostrou
Typ Položky Sex Panenky
Číslo Modelu Sex Panenky
čisté Snadno se čistí
Funkce Pro orální / anální / prsa / vagina sex
Kvalitní bezpečný ,měkký ,hladký, skutečný pocit,žádné zvláštní vůni,top kvalita
Prsa volba Velký prsa, malý prsa, plochý hrudník
Poprsí*pasu*hip 90cm*52cm*85cm
Typ Mužské masturbace panenka

Recenze

Napsat recenzi

168cm real silikonové sex panenky robot japonské realistické sexy anime ústní láska doll velký prsa vagina dospělé plnohodnotný život hračky pro muže

168cm real silikonové sex panenky robot japonské realistické sexy anime ústní láska doll velký prsa vagina dospělé plnohodnotný život hračky pro muže

Související produkty: