Nové Výprodej
Nové a originální relé 3UA5540-2C 16-25A Zobrazit větší

Nové a originální relé 3UA5540-2C 16-25A

Nový produkt

1 ks

Skladem

2 614.08 Kč

Přidat na seznam přání

Sdílet

Více informací

Jsme speciální elektronické komponenty společnosti, například diody,IC,čepice ,res,modulů a dalších elektronických zařízení.

Máme dobrou pověst v obchodním elektronických součástek a vybudovali širokou a stabilní vztah s agenturou a distributorů elektronických součástek.

Naše výrobky získaly chválu od zákazníků po celém světě.

Nabízíme nejen naše vlastní zásoby, ale také pomáhají klientům hledat díly na Čínském trhu.

Zavedli jsme přísnou a kompletní systém kontroly kvality, který zajišťuje, že všechny díly, které nabízíme, jsou kvalitní.

Máme zkušené pracovníky a profesionální zařízení zkontrolujte, zda nejsou díly před odesláním a vždy informovat klienty o skutečném stavu dílů.

Bychom uvítali příležitost sloužit vaše složka potřebuje.Budete rádi k podnikání s námi pro naše nejlepší služby a vysoce kvalitní komponenty.

Prosím, kontaktujte nás prostřednictvím faxu, telefonu nebo e-mailem, takže můžeme citovat vám nejlepší cenu, dle vašich požadavků.

Naším cílem je pomoci zákazníkům realizovat jejich cíle.Děláme velké úsilí k dosažení tohoto win-win situace a upřímně vítám vás k nám připojit.Naše Služby

1.Naše Operace Orinciple: 1) Kvalita první, zákazník nejvyšší.2) Integrity management, kreditní nejvyšší.

2.Naše služby:1) zajišťujeme profesionální one-stop elektronických součástek podpůrných služeb.Balení a Doprava dobré balení

přepravní společností DHL FedEx TNT, UPS, EMS, atd

Štítky: 15cm měkké tyl flitry, 20 linka edge rozšíření, 2835 kruhu lustr, 4k monitor baterie 156, angel eyes led auto hb4, 2pac cd pořadí vydání, 24 set lak na nehty gel, 5cm kraft štítky dárky, 5x nexuse dotykový displej.

Parametry

Značka yunhuilai
Kapacita 3
Číslo Modelu 3UA55 40-2C 16-25A

Recenze

Napsat recenzi

Nové a originální relé 3UA5540-2C 16-25A

Nové a originální relé 3UA5540-2C 16-25A

Související produkty: