Speciální Notebook Uhlíkových vláken Vinyl Kůže Samolepky Cover guard Pro Nový Dell Inspiron 5370 i5370 2-in-1 13.3"

Nový produkt

1 ks

Skladem

326.76 Kč

Přidat na seznam přání

Sdílet

Více informací

Speciální Notebook Uhlíkových vláken Vinyl Kůže Samolepky Cover guard Pro Nový Dell Inspiron 5370 i5370 2-in-1 13.3"

(Není vhodný pro jiné modely)

Když umístíte objednávky,prosím, zanechte vzkaz(model Notebooku:******), pro mě.Pokud váš laptop je další modely, prosím, kontaktujte nás.budeme vás odpověď co nejdříve, zda můžete použít.Díky.

1, Tato položka NENÍ TĚŽKÝ PŘÍPAD.Tato položka je

S, zvláštní Vinyl kůže obtisk nálepka a NENÍ z gumy,silikon, gel, nebo plastu.Snadné použití a jednoduché odstranění, nezanechává ŽÁDNÉ lepivé zbytky pozadu.

2, kůže má také vodotěsné, odolné proti poškrábání, anti-otisk prstu, estetiku a další funkce.Kůže je velmi lehká a tenká, že nebude zvyšovat notebook hmotnost a tloušťka.To nemá vliv na laptop tepelné ztráty.

VČETNĚ :top kůže+rám obrazovky kůže+ Kolem klávesnice kůže

není třeba řezat

ahoj, jen mají stejnou míru pro váš odkaz: Protože různé země počítači je jiný,prosím, podívejte se na tento obrázek a podívat se na to.

Níže je vinyl kůže samolepky Instalace návod: můžete najít partnera požádat, a bude jednodušší. 1,zkontrolujte, zda kůže velikost a otvor, zda je správné. 2,je třeba sladit všechny otvory , nemůžu vložit od okraje.Don ' t Nakloněn a odchýlit. 3,je-Li kůže není v souladu, musí pomalu vzít hned teď a znovu vložit . (Nechci být nucen, jinak to bude snadno protáhnout roztrhl) Poznámka: Po vložení dokončení, pokud jste našli na kůži není vhodné těsné ly ,můžete použít vysoušeč vlasů vytápění při otírání povrchu kůže s látkou.to se hodí pevně . ( Ujistěte se, že teplo, teplota není příliš vysoká, protože to bude dělat na kůži deformace) jedná se o Manuální odborné práce.Efekt nemusí být stejné, jako na konci každého nainstalovat kůži.Je-li kůže není v souladu, to bude lišit.Takže ujistěte se, že udržet pleť vyrovnány.Prosím nebuďte příliš krutý a snaha o dokonalost.Díky.

1. Prolomit tradiční pojetí shell ochranný film, pomocí nové jihokorejský dovoz z ekologicky šetrných materiálů, simulaci textur silný textura, přináší přirozené a pohodlné smyslové potěšení. 2. Po optické přesné Pravidlo, Die vyjmout a perfektní integraci notebooky, a opotřebení-odolné, kyseliny a zásady, anti-olej, snadno se èistí funkcí. 3. Žádné zbytky lepidla.

Výše uvedený obrázek je pouze pro referenční

Poznámka: kůži je možné vyrobit vrásky v tranzitu, je obtížné, aby se zabránilo.Ale to nebude mít vliv na instalaci.Protože kůže je měkká, když kůže je aplikován na povrch notebooku, bude byt.Pokud tam je nějaké bubliny v kůži, je to jen tak, do vzduchu, a to nebude mít vliv na instalaci..Při instalaci pokožku, je také nutné, aby trhat papír nainstalovat.Takže, můžete se pokusit ji nainstalovat na prvním místě.

Štítky: případě máku pro, dell inspiron 15 3537, dell inspiron 5470 recenzi, case macbook, dell inspiron notebook kůže, dell inspiron nálepka, dell inspiron 3520, folio 9470m touchpad, obtisk hp, dell inspiron 5523.

Parametry

Styl kůže samolepky
Balíček Ano
Vzor Typu Solidní
Materiál Vinyl
Pohlaví Unisex
Číslo Modelu 5370 i5370
Značka KH
Typ Notebook Vyměňte Kryt

Recenze

Napsat recenzi

Speciální Notebook Uhlíkových vláken Vinyl Kůže Samolepky Cover guard Pro Nový Dell Inspiron 5370 i5370 2-in-1 13.3

Speciální Notebook Uhlíkových vláken Vinyl Kůže Samolepky Cover guard Pro Nový Dell Inspiron 5370 i5370 2-in-1 13.3"

Související produkty: